Főoldal Programok Palkonya Hangja 2018

Palkonya Hangja 2018

2018 augusztus 10 - 2018 augusztus 12
Palkonya

Palkonya Hangja

2018. augusztus 10-12.

 

Palkonya hangja 2018.08.10-12.

 

PALKONYA NAGYSZÍNPAD

Augusztus 10.

Augusztus 11.

Augusztus 12.

18:00 Àbáse

18:00 Ethnofil

18:00 The Qualitons

19:30 Los Orangutanes

19:30 RedRed & Sena & Akua Naru (USA) & Worlasi (GH)

19:30 The Mabon Dawud Republic feat. Dele Sosimi

21:30 Los Mirlos (PE)

22:00 Irie Maffia

21:30 Kéknyúl

 


BUSA PISTA HIPHOP BÁZIS

AUGUSZTUS 10.

AUGUSZTUS 11.

AUGUSZTUS 12.

16:00 Johnny Drama

16:00 Mr.MSTRS, Mr. Die    

16:00 Dj Nara 

19:00 Gege & cimborái

19:00 Lusta Bítek

19:00 Slow Village

20:00 Stereo Kollektiv

20:00 Vicc Beatz

20:00 Bupino

21:00 Zsigabá

21:00 Zomblaze & Lust

21:00 Karcosok Klubja: Q-Cee, Dugó, Sonny Kraft

23:00 Bankos, Zsolaa, Dhok

22:00 Mr.MSTRS

23:00 Siska Finuccsi, TKYD

 

23:00 NKS

 


PALKONYA PINCESOR

AUGUSZTUS 10.

AUGUSZTUS 11.

AUGUSZTUS 12.

16:00 Alex Torres (PE)

15:00 THISKomfort

15:00 Kézműves Kultúra 

17:00 Singas Project

16:00 Duckshell

16:00 The O'Sullivan Three

 

 

17:00 Barabás Lőrinc


HARASZTI BIRTOK

SOUNDSYSTEM TERASZ


AUGUSZTUS 10.

AUGUSZTUS 11.

AUGUSZTUS 12.

14:00 Suhaid, Husky Joe, Haze, Stas

14:00 Bosi, Foka, Biggie Boy, Bronk

14:00 Bronk, Mr. Skunk, Dub Phase Soundsystem, KRSA Dj Set

23:30 Bial Hclap (MEX)

23:00 Gimmeshot & Irie Maffia Soundsystem

23:00 Pélo

01:00 UVCT Latin Bass Special (JumoDaddy & Wonda)

03:00 Cadik

00:30 DJ Zhao (CN) & Bbrave (FR/USA)

 

 

03:30 Surprise



ÁRPAFÖLD

AUGUSZTUS 10.

AUGUSZTUS 11.

AUGUSZTUS 12.

10:00 Rigel Made 

10:00 Szege

10:00 Krammer  

12:00 Henzi-Szamy

12:00 John Drummer

12:00 Sundi Jr.

14:00 Gerő

14:00 Human Element

14:00 Eric Von Kollar

16:00 Nomi

16:00 Sundi & Tatoo

16:00 Zegotha

18:00 Dj Steiner

18:00 Nova Gravity

18:00 Techmesi

20:00 Gnork

20:00 Microbeat

 


A SZERVEZŐK A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!!!

JEGYINFORMÁCIÓ: http://palkonyahangja.hu/jegyek